Direct naar de inhoud

Provincie Antwerpen

Website: http://provant.cdenv.be

Provinciaal voorzitter

Jos Ansoms
Tel. 03 690 46 00
burgemeester@wuustwezel.be

Provinciaal secretaris

Ineke Mannaerts
GSM 0475 66 07 35
imannaerts@cdenv.be  

Provinciaal secretariaat

Onze-Lieve-Vrouwestraat 23
2800 Mechelen
Tel. 015 45 33 30
Fax 015 45 33 39
secretariaatmechelen@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9u tot 12u30 en van 13u30 tot 17u. 

Regio Antwerpen

Regionaal voorzitter Antwerpen

Boudewijn Muts
Tel. 03 230 10 83
boudewijn.muts@skynet.be

Bewegingscoördinator

Marc Keulemans
GSM 0475 75 93 45
mkeulemans@cdenv.be 

Medewerkers

Stef Vandycke
svandycke@cdenv.be

Frank Helsen
fhelsen@cdenv.be

Afdelingen regio Antwerpen

  • Antwerpen
  • BeZaLi
  • Deurne
  • Borgerhout
  • Merksem
  • Ekeren
  • Berchem
  • Wilrijk
  • Hoboken
  • Zwijndrecht
     

Regio Mechelen

Regionaal voorzitter Mechelen

Eric Janssens
GSM 0473 93 73 21
eric.janssens7@pandora.be

Bewegingscoördinator

Ineke Mannaerts
GSM 0475 66 07 35
imannaerts@cdenv.be

Medewerkers

Dave Marien
dmarien@cdenv.be

Petra Gregorzyk
pgregorzyk@cdenv.be

Mimi Van Offel
mvanoffel@cdenv.be

Afdelingen regio Mechelen

  • Berlaar
  • Bonheiden
  • Bornem
  • Duffel
  • Heist-Op-Den-Berg
  • Lier
  • Mechelen
  • Nijlen
  • Putte
  • Puurs
  • Sint-Amands
  • Sint-Katelijne-Waver
  • Willebroek

Regio Kempen

Regionaal voorzitter Kempen

Francois De Schutter
Tel. 0473 98 66 29
voorzitter@cdenvkempen.be

Bewegingscoördinator

Anne Janssen
GSM 0477 55 79 86
ajanssen@cdenv.be

Medewerkers

Martine Fleerackers
mfleerackers@cdenv.be

Erica Claessen
eclaessen@cdenv.be

Sandra Duran
sduran@cdenv.be

Afdelingen regio Kempen

  • Arendonk
  • Baarle-Hertog
  • Balen
  • Beerse
  • Dessel
  • Geel
  • Grobbendonk
  • Herentals
  • Herenthout
  • Herselt
  • Hoogstraten
  • Hulshout
  • Kasterlee
  • Lille
  • Meerhout
  • Merksplas
  • Mol
  • Olen
  • Oud-Turnhout
  • Ravels
  • Retie
  • Rijkevorsel
  • Turnhout
  • Vorselaar
  • Vosselaar
  • Westerloo
  • Laakdal

Regio Voorkempen

Regionaal voorzitter Voorkempen

Dirk Martens
dirk.martens@schilde.be

Bewegingscoördinator

Marc Keulemans
GSM 0475 75 93 45
mkeulemans@cdenv.be

Medewerkers

Stef Vanycke
svandycke@cdenv.be

Frank Helsen
fhelsen@cdenv.be

 

Afdelingen regio Voorkempen

  • Brasschaat
  • Brecht
  • Essen
  • Kalmthout
  • Kapellen
  • Ranst
  • Schilde
  • Schoten
  • Stabroek
  • Wijnegem
  • Wommelgem
  • Wuustwezel
  • Zandhoven
  • Zoersel
  • Malle
     

Regio Rupel - Zuidrand

Regionaal voorzitter Rupel - Zuidrand

Andre Van Broekhoven
GSM 0495 81 75 07
andre.vanbroekhoven@mobistarmail.be

Bewegingscoördinator

Ineke Mannaerts
GSM 0475 66 07 35
imannaerts@cdenv.be

Medewerkers

Dave Marien
dmarien@cdenv.be

Petra Gregorzyk
pgregorzyk@cdenv.be

Afdelingen regio Rupel - Zuidrand

  • Aartselaar
  • Boechout
  • Boom
  • Borsbeek
  • Edegem
  • Hemiksem
  • Hove
  • Kontich
  • Lint
  • Mortsel
  • Niel
  • Rumst
  • Schelle

 

© CD&V  —  Wetstraat 89, 1040 Brussel  —  tel: 02 238 38 11  —  info@cdenv.be