Direct naar de inhoud

Limburg

Website: www.limburg.cdenv.be

Provinciaal voorzitter provincie Limburg

Raf Truyens
Tel. 011 73 40 37
raf.truyens@hechtel-eksel.be

Provinciaal secretaris

Marc Martens
Tel. 011 22 25 54
mmartens@cdenv.be

Provinciaal secretariaat

De provincie Limburg heeft één secretariaat voor alle regio's

Herkenrode Business Park
Herkenrodesingel 4a
3500 Hasselt

Tel. 011 22 25 54
Fax 011 22 52 31
secretariaatlimburg@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 8.30 u to 12.00 u en van 13.00 u tot 16.30 u

Medewerkers

Ann Valvekens
avalvekens@cdenv.be

Marie-Paul Pauwels
mppauwels@cdenv.be

Nicole Timmermans
ntimmermans@cdenv.be

Stella Smeets
ssmeets@cdenv.be

Suzy Monnens
smonnens@cdenv.be

Regio West-Limburg

Regionaal voorzitter West-Limburg

André Vanmechelen
Tel. 011 45 08 90
andrevanmechelen@yahoo.com

Bewegingscoördinator

Hanne Vanhout
hvanhout@cdenv.be

Afdelingen West-Limburg

  • Beringen
  • Halen
  • Ham
  • Herk-de-Stad
  • Heusden-Zolder
  • Leopoldsburg
  • Lummen
  • Tessenderlo

Regio Midden-Limburg

Regionaal voorzitter Midden-Limburg

Koen Buntinx
Tel. 011 24 95  89
koen.buntinx@acv-csc.be

Bewegingscoördinator

Stéphanie Martens
smartens@cdenv.be

Afdelingen Midden-Limburg

  • As
  • Diepenbeek
  • Genk
  • Hasselt
  • Opglabbeek
  • Zonhoven
  • Zutendaal

Regio Maas-Limburg

Regionaal voorzitter Maas-Limburg

Davy Maesen
davy.maesen@maaseik.be

Bewegingscoördinator

Marc Martens
Tel.011 22 25 54
mmartens@cdenv.be

Afdelingen Maas-Limburg

  • Dilsen-Stokkem
  • Kinrooi
  • Lanaken
  • Maaseik
  • Maasmechelen

Regio Noord-Limburg

Regionaal voorzitter Noord-Limburg

Johan Bongaerts
Tel. 011 28 09 84
johan.bongaerts@thuiszorgwinkel-limburg.be

Bewegingscoördinator

Hanne Vanhout
hvanhout@cdenv.be

Afdelingen Noord-Limburg

  • Bocholt
  • Bree
  • Hamont-Achel
  • Hechtel-Eksel
  • Lommel
  • Meeuwen-Gruitrode
  • Neerpelt
  • Overpelt
  • Peer
  • Houthalen Helchteren

Regio Zuid-Limburg

Regionaal voorzitter Zuid-Limburg

Thierry De Grunne
thierry.degrunne@pandora.be

Bewegingscoördinator

Stéphanie Martens
smartens@cdenv.be

Afdelingen Zuid-Limburg

  • Alken
  • Bilzen
  • Borgloon
  • Gingelom
  • Heers
  • Hoeselt
  • Kortessem
  • Nieuwerkerken
  • Riemst
  • Sint-Truiden
  • Tongeren
  • Voeren
  • Wellen

© CD&V  —  Wetstraat 89, 1040 Brussel  —  tel: 02 238 38 11  —  info@cdenv.be