Direct naar de inhoud

Oost-Vlaanderen

Website: http://oost-vlaanderen.cdenv.be

Provinciaal voorzitter

Marc Roman
Tel. 0473 77 33 29
marc.roman9620@gmail.com

Provinciaal secretaris

Annick Vercauteren
Tel. 03 776 26 84
avercauteren@cdenv.be

Regio Aalst

Regionaal voorzitter Aalst

Marc Gielens
marc.b.gielens@bnpparibasfortis.com 

Bewegingscoödinator

Lutgart Schepens
Tel. 055 31 18 75
lschepens@cdenv.be

Medewerkers

Myriam De Boeck
Tel. 055 31 18 75
mdeboeck@cdenv.be

Regiosecretariaat

Sint-Walburgastraat 12
9700 Oudenaarde

Tel. 055 31 18 75
Fax. 055 30 00 30
secretariaataalstoudenaarde@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 8.30 u to 12.00 u en van 13.00 u tot 16.00 u

Afdelingen regio Aalst

  • Aalst
  • Denderleeuw
  • Erpe-Mere
  • Geraardsbergen
  • Haaltert
  • Herzele
  • Lede
  • Ninove
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Zottegem

Regio Oudenaarde

Regionaal voorzitter Oudenaarde

Jan Foulon
Tel. 055 20 92 12
foulonjan@telenet.be

Bewegingscoödinator

Lutgart Schepens
Tel. 055 30 00 30
lschepens@cdenv.be

Regiosecretariaat

Sint-Walburgastraat 12
9700 Oudenaarde

Tel. 055 31 18 75
Fax. 055 30 00 30
secretariaataalstoudenaarde@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00 u to 12.00 u en van 13.00 u tot 17.00 u

Afdelingen regio Oudenaarde

  • Brakel
  • Horebeke
  • Kluisbergen
  • Kruishoutem
  • Lierde
  • Maarkedal
  • Oudenaarde
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Zingem
  • Zwalm

Regio Dendermonde Sint-Niklaas

Regionaal voorzitter Dendermonde Sint-Niklaas

Bruno Machiels
Tel. 03 296 38 39
bruno.machiels@scarlet.be

Bewegingscoödinator

Annick Vercauteren
Tel. 03 776 26 84
avercauteren@cdenv.be

Medewerkers

Mieke Cleiren
Tel. 03 776 26 84
mcleiren@cdenv.be

Bieke Van Speybroeck
Tel. 03 776 26 84
bvanspeybroeck@cdenv.be

Regiosecretariaat

Parklaan 69 bus 8
9100 Sint-Niklaas

Tel. 03 776 26 84
Fax. 03 766 68 24
secretariaatsintniklaas@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00 u to 12.30 u en van 13.30 u tot 17.00 u

Afdelingen regio Sint-Nikaas

  • Beveren
  • Kruibeke
  • Lokeren
  • Sint-Gillis-Waas
  • Sint-Niklaas
  • Stekene
  • Temse

Afdelingen regio Dendermonde

  • Berlare
  • Buggenhout
  • Dendermonde
  • Hamme
  • Laarne
  • Lebbeke
  • Waasmunster
  • Wetteren
  • Wichelen
  • Zele

Regio Gent en regio Meetjesland

Regionaal voorzitter Gent

Marc De Clercq
Marc.DeClercq@Ugent.be

Regionaal voorzitter Meetjesland

Odette Van Hamme
odette.vanhamme@skynet.be

Bewegingscoödinator

Veronique Velghe
vvelghe@cdenv.be

Medewerkers

Bernice Callaert
Tel. 09 221 45 81
bcallaert@cdenv.be

Erna Debleeckere
Tel. 09 221 45 81
edebleeckere@cdenv.be

Regiosecretariaat

Koning Albertlaan 214
9000 Gent

Tel. 09 221 45 81
Fax. 09 220 47 60
secretariaatgent@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00 u to 12.00 u en van 13.00 u tot 17.00 u

Afdelingen regio Gent

  • Aalter
  • De Pinte
  • Deinze
  • Destelbergen
  • Gavere
  • Gent
  • Lochristi
  • Melle
  • Merelbeke
  • Moerbeke-Waas
  • Nazareth
  • Nevele
  • Oosterzele
  • Sint-Martens-Latem
  • Wachtebeke
  • Zulte

Afdelingen regio Meetjesland

  • Assenede
  • Eeklo
  • Evergem
  • Kaprijke
  • Knesselare
  • Lovendegem
  • Maldegem
  • Sint-Laureins
  • Waarschoot
  • Zelzate
  • Zomergem

Bewegingscoördinator Stad Gent

Joke Boncquet
jboncquet@cdenv.be

© CD&V  —  Wetstraat 89, 1040 Brussel  —  tel: 02 238 38 11  —  info@cdenv.be