Direct naar de inhoud

Provincie Vlaams-Brabant

Website: www.vlaams-brabant.cdenv.be

Provinciaal voorzitter

Tom De Saegher
Tel. 02 552 60 53
tom.desaegher@vlaanderen.be

Provinciaal secretaris

Kris Van Laethem
kvanlaethem@cdenv.be

Regio Halle-Lennik en regio Vilvoorde

Regionaal voorzitter regio Halle-Lennik

Luc Wynant
Tel. 02 644 05 11
luc.wynant@liedekerke.be

Bewegingscoördinator regio Halle-Lennik

Kris Van Laethem
kvanlaethem@cdenv.be 

Regionaal voorzitter regio Vilvoorde

Erwin Verhaeren
Tel. 02 254 19 00
erwin.verhaeren@steenokkerzeel.be

Bewegingscoördinator regio Vilvoorde

Leen Bultinck
Tel. 02 543 10 22
lbultinck@cdenv.be 

Medewerkers

Heidi van de ginste
Tel. 02 543 10 24
hvandeginste@cdenv.be

Marleen Daeleman
Tel. 02 543 10 20
mdaeleman@cdenv.be

Matthieu Lebbe
Tel. 02 543 10 20
mlebbe@cdenv.be


Regiosecretariaat

Brusselsesteenweg 806
1731 Zellik

Tel. 02 543 10 20
Fax. 02 543 10 28
secretariaatzellik@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00 u to 12.00 u en van 13.00 u tot 17.00 u

Afdelingen regio Halle-Lennik

  • Affligem
  • Asse
  • Beersel
  • Bever
  • Dilbeek
  • Drogenbos
  • Galmaarden
  • Gooik
  • Halle
  • Herne
  • Lennik
  • Liedekerke
  • Linkebeek
  • Merchtem
  • Opwijk
  • Pepingen
  • Roosdaal
  • Sint-Genesius-Rode
  • Sint-Pieters-Leeuw
  • Ternat

Afdelingen regio Vilvoorde

  • Grimbergen
  • Hoeilaart
  • Kampenhout
  • Kapelle-o/d-Bos
  • Kraainem
  • Londerzeel
  • Machelen
  • Meise
  • Overijse
  • Steenokkerzeel
  • Vilvoorde
  • Wemmel
  • Wezembeek-Oppem
  • Zaventem
  • Zemst

Regio Leuven, regio Aarschot-Haacht-Diest en regio Tienen

Regionaal voorzitter regio Leuven

Luc Haegemans
Tel. 016 22 58 01
luc.haegemans@fortis.com

 

Bewegingscoördinator  regio Leuven

 

Leen Bultinck
Tel. 02 543 10 22
lbultinck@cdenv.be

 

Regionaal voorzitter regio Aarschot-Haacht-Diest

Marie Jeanne Hendrickx
mj.hendrickx@skynet.be

Bewegingscoördinator  regio Aarschot-Haacht-Diest

Roel Hendrikx
Tel. 016 22 29 45
rhendrikx@cdenv.be 

 

Regionaal voorzitter regio Tienen

Andy Vandevelde
Tel. 011 78 50 50
andy.vandevelde@vlaanderen.be

Bewegingscoördinator regio Tienen

An Reniers
Tel. 016 22 29 45
areniers@cdenv.be

 

Medewerkers

Gulsah Aydogan
gaydogan@cdenv.be

An Reniers
areniers@cdenv.be

Matthieu Lebbe
mlebbe@cdenv.be

 

Regiosecretariaat

Van Monsstraat 107
3000 Leuven

Tel. 016 22 29 45
Fax. 016 22 48 21
secretariaatleuven@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00 u to 12.30 u en van 13.30 u tot 16.30 u

Afdelingen regio Leuven

  • Bertem
  • Bierbeek
  • Herent
  • Huldenberg
  • Kortenberg
  • Leuven
  • Oud-Heverlee
  • Tervuren

Afdelingen regio Aarschot-Haacht-Diest

  • Aarschot
  • Begijnendijk
  • Bekkevoort
  • Boortmeerbeek
  • Diest
  • Haacht
  • Holsbeek
  • Keerbergen
  • Kortenaken
  • Rotselaar
  • Scherpenheuvel-Zichem
  • Tielt-Winge
  • Tremelo

Afdelingen regio Tienen

  • Boutersem
  • Geetbets
  • Glabbeek
  • Hoegaarden
  • Landen
  • Linter
  • Lubbeek
  • Tienen
  • Zoutleeuw

 

© CD&V  —  Wetstraat 89, 1040 Brussel  —  tel: 02 238 38 11  —  info@cdenv.be