Direct naar de inhoud

West-Vlaanderen

Website: http://west-vlaanderen.cdenv.be/

Provinciaal voorzitter

Daniël Vanpoucke
Tel. 051 48 73 31
d.vanpoucke@skynet.be

Provinciaal secretaris

Ben Desmyter
bdesmyter@cdenv.be

Fractiesecretaris

Nele Huysentruyt
Tel. 050 38 58 91
fractiesecretariaat.west-vlaanderen@skynet.be

Regio Brugge

Regionaal voorzitter Brugge

Guy Rogissart
02 202 56 16
guy.rogissart@skynet.be

Bewegingscoördinator

Suma Lambert
slambert@cdenv.be

Medewerkers

Sabrina Beerlandt
sbeerlandt@cdenv.be

Sabine Vermeersch
svermeersch@cdenv.be

Regiosecretariaat

Zuidzandstraat 5
8000 Brugge

Tel. 050/33 39 66
secretariaatbrugge@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00u tot 17.00 u.

Afdelingen regio Brugge

  • Beernem
  • Blankenberge
  • Brugge
  • Damme
  • Jabbeke
  • Knokke-Heist
  • Oostkamp
  • Torhout
  • Zedelgem
  • Zuienkerke

Regio Roeselare-Tielt

Regionaal voorzitter Roeselare-Tielt

Ilse Himpe
ilsehimpe@myoffice.mobistar.be

Bewegingscoördinator

Suma Lambert
slambert@cdenv.be

Medewerkers

Sabrina Beerlandt
sbeerlandt@cdenv.be

Sabine Vermeersch
svermeersch@cdenv.be

Regiosecretariaat

Sint-Jorisstraat 1
8800 Roeselare

Tel. 051/24.39.49
secretariaatbrugge@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00u tot 17.00 u.

Afdelingen regio Roeselare-Tielt

  • Ardooie
  • Dentergem
  • Hooglede
  • Ingelmunster
  • Izegem
  • Ledegem
  • Lichtervelde
  • Meulebeke
  • Moorslede
  • Oostrozebeke
  • Pittem
  • Roeselare
  • Ruiselede
  • Staden
  • Tielt
  • Wielsbeke
  • Wingene

Regio Oostende

Regionaal voorzitter Oostende

Pieter Vanhessche
pieter_vanhessche@hotmail.com

Bewegingscoödinator

 

Koen Morlion
kmorlion@cdenv.be 

 

Medewerkers

Christine Weyens
Tel. 059 51 03 18
cweyens@cdenv.be

Regiosecretariaat

Nieuwpoortsesteenweg 53
8400 Oostende

Tel. 059/51 03 18
Tel. 059/70 23 79
secretariaatoostende@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00u tot 17.00 u.

Afdelingen regio Oostende

  • Bredene
  • De Haan
  • Gistel
  • Ichtegem
  • Middelkerke
  • Oostende
  • Oudenburg

Regio Kortrijk

Regionaal voorzitter Kortrijk

Laurent Coppens
Laurent.coppens@scarlet.be

Bewegingscoödinator

Ben Desmyter
bdesmyter@cdenv.be

Medewerkers

Ann Verstraete
Tel. 056 22 50 08
averstraete@cdenv.be

Saskia Brunello
Tel. 056 22 50 08
sbrunello@cdenv.be

Regiosecretariaat

Groeningestraat 19
8500 Kortrijk

Tel. 056/22 50 08
secretariaatkortrijk@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00u tot 17.00 u.

Afdelingen Kortrijk

  • Anzegem
  • Avelgem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Kortrijk
  • Kuurne
  • Lendelede
  • Menen
  • Spiere-Helkijn
  • Waregem
  • Wevelgem
  • Zwevegem

Regio Westhoek

Regionaal voorzitter Westhoek

Karl Mortier
karlmortier@me.com

Bewegingscoödinator

Koen Morlion
kmorlion@cdenv.be

Medewerkers

Lindsey De Amorim Ferreira
Tel. 057 20 81 44
lferreira@cdenv.be

Regiosecretariaat

Diksmuidestraat 58
8900 Ieper

Tel. 057/20 81 44
secretariaatieper@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00u tot 17.00 u.

Afdelingen regio Westhoek

  • Alveringem
  • De Panne
  • Diksmuide
  • Heuvelland
  • Houthulst
  • Ieper
  • Koekelare
  • Koksijde
  • Kortemark
  • Langemark-Poelkapelle
  • Lo-Reninge
  • Mesen
  • Nieuwpoort
  • Poperinge
  • Lo-Reninge
  • Veurne
  • Vleteren
  • Wervik
  • Zonnebeke

 

© CD&V  —  Wetstraat 89, 1040 Brussel  —  tel: 02 238 38 11  —  info@cdenv.be